Hakkımızda

1973 yılından İngiltere’de yayınlanmaya başlayan What Car, otomobil almak, yenilemek, elinde olan otomobili doğru fiyata satmak ve elindeki otomobilin özelliklerini merak edenlere rehber niteliğinde bir dergidir.

Kısaca tanımı ise otomobil alım rehberi olarak geçer. İngiltere’nin en büyük ve en başarılı otomobil alım rehberi unvanını kurulduğu yıldan beri elinde tutan basılı mecranın yanı sır, whatcar.com ile otomobil kültürünün beşiği olarak bilinen bir ülkede 12 milyondan fazla tekil kullanıcı ile dünyanın en büyük pazarlarından biri olan bu sektörde satılan her beş otomobilden birinin What Car referansı ile satıldığını biliyor musunuz? Bu özel edisyon yılın farklı dönemlerinde basılı olarak yayınlanacak. Ancak whatcar.com’un Türkiye edisyonu olan hangioto.com, sitesi ve mobil tablet versiyonları güncel olarak siz değerli otomobil severlerin hizmetinde olacak. Hangioto.com otomobillere ait tüm özellikleri, donanımları  kıyaslamalı olarak bulabileceğiniz bir online rehberdir.

Bunların yanı sıra bu online rehberde ikinci el değerleri, her türlü masraf, vergi bilgileri, okuyucu, kullanıcı ve en önemlisi Türkiye’nin önde gelen otomobil otoriterleri ya da pilotlarının otomobil yorumlarını bulabileceğiniz, otomobillere ait kısa ve tanıtıcı videoların yer aldığı online platform olacak. Her türlü soru ve öneriniz için bize mail gönderebilirsiniz.