KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş. adına

Ömer Erdem - omerdem@lifttr.com

YÖNETİMYönetici Ortak

Ertuğ Özdemir - ertug@lifttr.com


EDİTÖRLER

Egemen Özten - egemen@autocar.com.tr

Akif Doğan - mehmet@autocar.com.tr


FOTOĞRAF EKİBİ

Gürkan Çağlar - gurkan@lifttr.com


VİDEO EKİBİ

Fatih Yalçınkaya - fatih@autocar.com.tr

Ozan Baş - ozan@autocar.com.tr


ABONELİK / MALİ İŞLER

Muhasebe - muhasebe@lifttr.com

Abonelik için - abone@lifttr.com


KATKIDA BULUNANLAR

Murat Bostancı, Saffet Üçüncü, Rahşan Gülşan, Yalçın Arslan


DİJİTAL OPERASYON

Egemen Özten - egemen@autocar.com.tr


SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Onur Ezer - onur@lifttr.com


REKLAM VE ÖZEL PROJELER

Onur Ezer - onur@lifttr.com

Meva Akgün - meva@lifttr.com


İDARİ / LOJİSTİK

Selçuk Ak - selcuk@lifttr.com


HAYMARKET CONSUMER MAGAZİNES GENEL MÜDÜRÜ

David Prasher


ULUSLARARASI DİREKTÖR

Alaistar Lewis


AVRUPA & AMERİKA LİSANS GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ

David Ryan


LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş.

Yeşilce Mahallesi Göktürk Caddesi Çeşni Sokak No:4 Kat 2
Kağıthane / İstanbul
0212 286 35 79
www.lifttr.com